1 / 9
Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god
6.300 €
15.01.2023 19:00

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

175 kw / 238 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Regg cela godina
Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garancia
Proverka kade sakate
Mozna e i zamena so moja ili vasa doplata povise inf 070318110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам