1 / 3
Suziki GSR 600
3.600 €
Цената е фиксна
24.01.2023 20:19

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

GSR

Километри:

60000

Suzuki GSR Naked 600 2009godina
vozen samo na otvoreno
novi gumi
smeneti filtri ulje spremen za naredna sezona
dva kluca
kontakt telefon 078634376

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078441731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам