1 / 10
Kukja od 300m2 vo Centar
250.000 €
04.01.2023 14:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Гоце Делчев

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuvanje.
Kukjata e П + 2 + П i e so sledniot raspored:
Prizemje
- Deloven prostor so dva toaleti
Prv kat:
- 2 spalni sobi
- Kupatilo
- Eden apartman so: spalna, dnevna, kujna so trpezarija i balkon.
Kat dva:
- 2 apartmani so posebni kupatila od koi edniot so balkon
Potkrovje:
- 1 apartman
- spalna soba
- kupatilo
- ostava
- balkon
Kukjata isto taka ima parno greenje.
Cena: 250.000 evra
Za povekje informacii, obratete se na :
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0169

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам