1 / 11
Audi a6 3.0 TDI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2023 15:11

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e Staklo socuvana
TOP sostojba
Info: barajte na ova Brojce 075760230
075760230
075760230
075760230

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Eko
Потврден огласувач
070701174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам