1 / 9
Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista
7.200 €
03.02.2023 23:13

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na bg tablici moze da se carine
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kire
Потврден огласувач
070261415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам