1 / 8
Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.
4.200 €
02.02.2023 12:42

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran do 9-2023g.
Pominati 237000 km
Poseduva:
4 zimski gumi
2 elektronski klucevi
Central no zaklucuvanje I elektronika na predni stakla
ABS, ESP, tempomat, klima ne e vo funkcija.
Smeneto set zamaec,potisna I lamela so drzaci na motor pres edna godina. Redovno menjavano ulje I filtri.
Cena 4200e. Tell.077944925

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slobo
Потврден огласувач
077944925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам