1 / 6
Se prodava plac vo naselba Dardania vo Tetovo
199 €
02.11.2022 17:35

Тетово / Тетово

Квадратура:

644 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo naselba Dardania vo blizina na EVN vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 644m2
▪️ Shirina: 26.5m
▪️ Dolzina: 23m
▪️ Markica za gradba : Da (2 MARKICI)
▪️ Namena: Stanbeno delovna
_______________
Cena:
➧220€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам