1 / 12
Bmw Grand Coupe 418 D
По Договор
14.01.2023 10:07

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

418

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana proverka bilo koj servis. Za po detalni informacii 075 266 206
Abs
Airbag
BI-Xenon
Cruise control
Esp
Keyless
Entry
Keyless go
Led paket
Multimedia input
Park Assist
Radio/CD
Start-Stop sistem
Aluminiunski bandazi
Bord kompjuter
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori
Klimatronik dvo zonski
Kozen volan
Kozen enterier
Komandi na volan
Navigacija
Parking senzori
Priprema za telefon
Senzori za dozd

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам