1 / 8
Se Prodava Traktor
1 €
11.12.2022 10:06

Охрид / Охрид

Se prodava mini traktorce vo odlicna sostojba, traktorceto ima od pozadi kuka za prikolka isto taka ima priklucoci za freza i plugovi.

Cena 1350 evra

Broj za kontakt 078286635

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

OGLASI
Потврден огласувач
078286635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам