1 / 9
CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010--PERFEKTEN!!!!!!
3.999 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 10:47

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010
--KLIMATRONIK LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--FABRICKO CD RADIO
--6X AIR BAG
-- ODLICNI ZIMSKI GUMI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD AVSTRIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2010,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2009
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!
--VOZILO ZA CENITELI!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

5150 €

KIA CEED 1.6 CRDI - 66 KW - 90 KS --MODEL 2008--NOVO VOZILO

4700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам