1 / 3
Detska zimska jakna
1.500 МКД
03.05.2023 08:28

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

116

Боја:

Темно сина

Se prodava detska mashka zimska jakna, gjubretarac, za 4-5 godini i visina 104-110cm. Vo odlichna sostojba

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078402425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам