1 / 5
Zimska jakna
1.400 МКД
28.01.2023 22:53

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

134

Боја:

Жолта

Se prodava detska mashka zimska jakna za 9 godini i visina 134 cm so kapuljacha koja se vadi, jaknata e kupena vo Shvedska, odlichen kvalitet.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078402425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам