1 / 12
VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion
12.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 22:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Tiguan 4x4 2010god
2.0tdi so 216.000km pominati
MOTOR INTERIER B7
REGISTRIRAN CELA GODINA

Smeneto
-REBRASTI KAIS
-PREDNI ZADNI PLOCKI
-SERVISRAN SO ULJE I SITE FILTRI
-4 NOVI GUMI STAVENI pred 2 meseca
za site raboti sto se smeneti poseduva
dokumentacija koga se smeneti
bez skrieni troskovi

GIPOT E BEZ NIKAKVI VLOGOVI PO NEGO
MOZETE DA GO PROVERITE VO
PORSHE
ZA KILOMETRAZA I DRUGI RABOTI
POVECE INFO 070 892 906

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACKO
Потврден огласувач
071798969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам