1 / 3
Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici
12.500 €
02.11.2022 19:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

51 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела од 51 м2 на улица Широка, населба Ушици.

Број на градежна парцела: 1186/59

Вклучен предлог за проектиран проект за деловен простор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
0038975351211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам