1 / 10
TREK XCALIBER 9 2021 + додатна опрема
57.000 МКД
17.01.2023 16:10

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Се продава одлично сочуванj велосипед TREK XCALIBER 9, 2021 година, големина L, купен од Бајкстоп од Скопје во мај 2021 година.

https://www.trekbikes.com/us/en_US/bikes/mountain-bikes/cross-country-mountain-bikes/x-caliber/x-caliber-9/p/29760/

Се продава од прв сопственик, редовно одржуван во овластен сервис со целосна документација и нов ланец. Освен каталошката опрема на него, додатоците кои следуваат со него се:
- Педали Bontrager Line Pro
- Брзинометар бежичен CatEye Padrone
- Држач за бидон TREK + Camelbak бидон
- Кацига Bontrager (големина М) со гратис mount (држач) за GoPro
- Нова внатрешна гума 29 Bontrager
- Торбичка Bontrager
Сите компоненти освен педалите и новиот ланец се фабрички, вклучувајќи ги и гумите по кои може да се процени колку (не) е возен велосипедот. Освен незначителни козметички траги од користење, предизвикани претежно при транспорт, велосипедот нема недостатоци нити оштетувања. Рамката има доживотна гаранција. БЕЗ ЗАМЕНИ И НЕПРИСТОЈНИ ПРЕДЛОЗИ ОКОЛУ ЦЕНАТА. Се продава исклучиво комплетно како што е понудено, без промени во однос на додатоците. ЗИМСКА ЦЕНА 57.000 денари.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070370843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам