1 / 7
Malaguti Spidermax 500 GT
2.400 €
22.03.2023 23:25

Виница / Виница

Марка:

Malaguti

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Spidermax

Километри:

20000

Vo odlicna sostojba kompletno servisiran inf na tel 078213963-Viktor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078648555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам