1 / 10
MacBook Pro 15.4" Early 2011
10.000 МКД
Цената не е фиксна
11.400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 09:07

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без проблеми и е со мали гребнатини
Спецификации: SSD: 250GB, RAM: 4GB, 15.4" display, processor: Intel Core i7
Лаптопот доаѓа со оригинален полнач од 85W

Цена: 10.000
Контакт телефон: 071-238-399

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
071238399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам