1 / 7
Avtomatik Golf 5 plus
5.700 €
Цената е фиксна
02.11.2022 23:21

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava WV golf 5 plus avtomatik
Registriran do juni 23g.
Napraven golem servis
Novi gumi vozeni 3 meseci
Nov akomulator...
Poveke info inbox

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076262552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам