1 / 2
Пиштол Чешка Зброевка-CZ-75b-9mm
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 07:41

Аеродром / Скопје

Три пати пукано со него!
се продава на лице со дозвола,комплет со прибор за чистење,две футроли и 100 куршуми..
Зоран
070/228809

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070228809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам