1 / 1
TELEVIZOR LG
По Договор
03.11.2022 08:39

Автокоманда / Скопје

Марка:

LG

Производ:

Останато

Големина:

30 cm (12 inch)

Se prodava ispraven televizor LG...Cena po dogovor..kontakt 075672668

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Dzavit
Потврден огласувач
075672668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам