ниви во с Карамани
По Договор
120 МКД
03.06.2023 18:17

Битола / Битола

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат ниви во село Карамани
КП 1174 2133м2, место викано Под тумба КП 655 3156М2 место викано Чеклазе

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075930395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам