1 / 4
DELOVEN PROSTOR LOKAL KAJ AMSM TETOVO AJDUCKO
120 €
Денес 11:34

Тетово / Тетово

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POGODNO ZA FRIZERSKI SALON, KANCELARIJA, STUDIO ....
LOKALOT SE NAOGA VO AJDUCKO MAALO SPROTI AMSM
CENA POVOLNA

KONTAKT NA
070 240 689

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

XXXXXXX
Потврден огласувач
xxxxxxxxxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам