1 / 6
Se prodava kuka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 11:05

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1996

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ivo lola ribar br.128 A

280 kvadrati kukja
Celosno Mesto 430 kvadrati(kukja dvorno mesto garaza)

Goren sprat:120kvadrati terasa 20 kvadrati
Dolen sprat:140 kvadrati
Dvorno mesto:100 kvadrati
Garaža shupa(podrum):50 kvadrati

Dolniot sprat e celosno renoviran.
Se prodava so celosen nameštaj vnatre.
Dolniot sprat e so parno (se gree na paleti).
Gorniot se gree na drva ama ima veke staveno radijatori vnatre i moze da se promeni da se gree na parno.

Cena po dogovor

Kontakt:
Viber: 49 157 30101528
Whatsapp: 49 157 30101528
Messenger:Aleksandar Zikov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar Zikov
Потврден огласувач
75501714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам