1 / 1
Plac / niva gradsko pole Bitola
10 €
02.01.2023 17:31

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista do reka dragor pogoden za plac za sekakva namena nivata e vo blizina na poveke prevoznici so placevi istata e 6000 m² so moznost za prodazba vednas prenosliva so cist imoten list cena 10 evra m²

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071567111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам