Niva Drugovo 2460 m2
3.300 €
03.11.2022 13:26

Кичево

Квадратура:

2462 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva vo drugovo,pat ima sezonski.
3300 evra.
Kontakt
071-338-741samo na Vibet

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
071338741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам