1 / 2
Земјиште за фотоволтаици
4 €
30.01.2023 13:03

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

100000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици за 10 mw. близу до далековод. Земјиштето се наоѓа во Свети Николско по поволна цена.
Лице за контакт, Марјан
*!!!!!Телефон 070/360-251!!!!*

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070360251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам