1 / 4
Acer Swift 3 2021
580 €
Цената не е фиксна
12.01.2023 16:27

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Acer swift 3 laptop vo odlicna sostojba. AMD Ryzen 7 procesor i AMD Radeon graficka. Baterijata drzi okolu 8 saati. Kupen pred edna godina, garancija do oktomvri, 2023.

Moze i zamena za Macbook.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075218877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам