1 / 9
Keeway Superlight 125
1.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 14:48

Струга / Струга

Марка:

Kee Way

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2014

Модел:

Superlight

Километри:

15000

125cc, ima brz start, super odrzan motor, nov akumulator, original torbi, led svetla. Istechena registracija.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
077862111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам