1 / 4
Отпушување на канализација машински. 077757207
1.500 МКД
Цената не е фиксна
27.01.2023 19:58

Скопје Центар / Скопје

Otpušuvanje na kanalizacija mašinski.
Snimanje so kamera na vision odvod.
Locirame defeci i sanirame defeci
Demontaza I montaza na cevki on guc na plastika.
Dostapni24/7
077757207 Allem

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Allem
Skopje
Потврден огласувач
077757207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам