1 / 6
Prodavam MAPEX tapani
500 €
20.11.2022 20:44

Прилеп / Прилеп

Tapanite se ekstra začuvani ne se noseni na Svirki samo se koristeni vo Školo.
22-10-12-14-14, Paiste PST 3-hi-hat ,Cresh Paiste 101 16". Cena 500 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070829104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам