1 / 12
MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH
5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 11:49

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
-2009 God
-209.000km
-66Kw
-90ks
-Motor na lance
-Servisirana
-So Servisna Kniska do posleden Servis Vo
Mazda

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам