1 / 8
Се продава кујќа во раштански пат.
60.000 €
Цената не е фиксна
01.02.2023 15:37

Кичево

Број на соби:

15

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул.Партизански одреди Раштански пат

Се продава дво фамилијарна кујча во градба со донесена канализација,вода и струја.Платени комунали.

За повејќе информации.Мобилен:070-656-570
Viber:0039 3889378121

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Марко
Потврден огласувач
078593409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам