Lice so posebni potrebi
18.000 МКД
Цената не е фиксна
05.12.2022 19:08

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Lice so posebni potrebi bara rabota. Zavrseno sredno graficko obrazovanie. So 7 godisno rabotno iskustvo vo pecatnica. Kontakt telefon: 076-433-064 Risto.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
077974680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам