1 / 1
Resiver za makedonski kanali
1.200 МКД
28.01.2023 19:26

Гостивар / Гостивар

Prodavam nov resiver za makedonski kanali.Fakja okolu 20 programi makedonski.Se vrzuva so sobna antena.Prakam po kargo.Bezplatna dostava!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Дигитални тјунери / ресивери

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070215288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам