1 / 7
Magacinski Raft raftovi рафт рафтови
120 €
27.01.2023 11:57

Прилеп / Прилеп

Поцинковани брзомонтажни индустриски рафтови со носивост од 2 тона по рафт со три нивоа.
Цената за 1 рафт е 150 евра а за повеќе од 1 по 120 евра бидеќи се врзуваат еден за друг и ги користат средните ногарки како заеднички. Димензиите се 200см висина. 80 см длабина. 160 см ширина

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

5 €

Каиши kaisi kaishi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам