1 / 8
FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina
3.500 €
3.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 16:33

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina.
Kolata ima full oprema ,se funkcionira bez nikakva zabeleska .
Moze da se proba vo bilo koe vreme.
Site dokumenti se sredeni vasa e samo registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
078223214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам