1 / 1
Се продава ресторанска маса -Цврста Пластика
1.300 МКД
Цената не е фиксна
03.11.2022 19:56

Карпош / Скопје

Се продава ресторанса Маса од цврста пластика со димензија 80 см x 80 см.
Со железно тешко постоље ( нова е 140 евра)
Наша цена е 1.300 денари
На лагер има 150 парчиња.
Иста таква маса со димензија 120 см x 80 см е со цена од 2.000 денари
На лагер има 70 парчиња.
Контакт телефон 071 305 565 Иван

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од: Претпријатие

Gradote
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам