1 / 1
Се продава шанкерсо столче со метална основа
700 МКД
Цената не е фиксна
03.11.2022 20:06

Карпош / Скопје

Се продава шанкерско столче со метална основа.
Цена 700 ден.
На лагер има 150 парчиња.
Контакт телефон 071 305 565

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од: Претпријатие

Gradote
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам