1 / 3
Se prodava niva vo Capari
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 20:10

Битола / Битола

Квадратура:

7082 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
070234263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам