1 / 1
Се продава маси и фотелји
2.000 МКД
Цената не е фиксна
03.11.2022 20:14

Карпош / Скопје

Се продаваат маси и фотелји.
Маса храст со 2 клупи со дименција 200 см x 80 см.
Цена 1.200 евра.
Има 2 на лагер
Клубска фотелја со вештачка кожа 80см x 80 см.
Цена 2.000 денари
На лагер има 80 парчиња.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од: Претпријатие

Gradote
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам