1 / 2
Hilta Parkside 1050w NOVA
90 €
07.02.2023 11:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам