1 / 5
Agregat 35 kva dizel so avtomatika NOV
6.500 €
Цената е фиксна
26.03.2023 10:27

Кичево

Prodavam agregat Kaplan power dizel
So avtomatika

Nov 00

Cena 6500
Eur so ddv

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам