1 / 12
MERCEDES B 180 CDI AVTOMATIK
5.750 €
08.01.2023 19:32

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA MERCEDES B 180 CDI
MENUVAC : AVTOMATIK
GODINA : 2005
VOZILOTO E EXTRA SACUVANO SO IDEALEN MOTOR,BEZ NIKAKVI ZABELESKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам