1 / 8
Izrabotuvam mebel
По Договор
17.03.2023 21:33

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam mebel po merka:
Kujni
Plakari
Detski sobi
Komodi
I drugo
Isto taka tapaciram i stegam stolevi i repariram ako e vozmozno star mebel
Sklopuvam i mebel koj sto vi e naracan od internet ili nekoj salon
Rabotam sekoj den posle 17 casot
Povelete


Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078331396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам