1 / 2
se prodava koristen lap top
5.500 МКД
04.11.2022 08:00

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

se prodava koristen lap top za 5500 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078240296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам