1 / 2
Suzuki RMZ 250
3.000 €
25.01.2023 12:32

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло во машина на 5-6 часа, сервисирани амортизери, сменети сите лагери. Со него иде FatBar36, ногарка (штендер) и ONE широки ногарки aftermarket. Вреди да се види. БЕЗ ЗАМЕНИ !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078366402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам