1 / 4
Yamaha RX1 Sanka 2005
1 €
4.300 €
20.01.2023 08:20

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Yamaha rx1 2005 Sanka

Километри:

5000

Sankata e vo odlicna sostojba I spremna za sezona mozi I zamena za kola do 3000 evra

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

koce
Потврден огласувач
075207013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам