1 / 7
ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna
60.000 €
30.01.2023 10:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Makedonski Prosvetiteli

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4 kat (dogradba) bez lift
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,spalna soba ,hodnik ,wc i francuski balkon
Se prodava namesten

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Ekskluziven stan vo Ohridatii

1550 €

ЧОЈС-Nepovtorliva ponuda vo Ohridskata Carsija

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам