1 / 6
Се продава Opel Antara 2.0
7.000 €
20.02.2023 21:54

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Opel Antara 2.0 2009
110kw(150hp)
Регистриран до 16.02.2023
Со поминати 290000км
Повеќе информации на:
075246669
075246669
075246669

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
077817968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам