1 / 8
PRODAVAM TOCAK MAX CITY ADVANCE SOFT ROAD BIKE 18 SPEED 26''
5.800 МКД
21.01.2023 10:30

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED MAX CITY ADVANCE SOFT ROAD HI -TEN STEEL FORK PERFORMANCE SO 18 BRZINI KVALITETEN PRENOS ZAPCANICI MENUVACI REVOSHIFT SHALTERI SO V - BRAKE ALUMINSKI RACKI I KOCNICI, COMFORT SEDISTE, 26 - KA ALUMINSKI BANDAZI, SO BUKVALNO NOVI GUMI, KAKO NOV MNOGU MALKU E VOZEN SAMO NEKOLKU PATI KOMPLETNO E SOCUVAN FUNKCIONALEN JAK KVALITETEN NE E PAGAN I GREBEN KAO OD PRODAVNICA VO BESPREKORNA FABRICKA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Скопје
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам